Kontakta

Om du vill ha kontakt med Konstföreningen i Lidingö kan du ringa eller maila följande personer i styrelsen.

Ordförande Margaretha Jonsson mobil 070-6836324 mail
g.m.jonsson@hotmail.com

Vice ordförande Teddy Widstrand tel. 08-7654475 mobil 0705-365658 mail teddy.widstrand@gmail.com

Sekreterare Gunilla Bodin mobil 073-9460219 mail gunilla.bodin@icloud.com

Kassör Eva Nordlander tel. 073-564 22 25, 076-348 39 91 mail eva.nordlander@ownit.nu

Styrelseledamot Kerstin Göransson tel. 08-7319602 mobil 073-9469381 mail kerstin.goransson1234@gmail.com

Styrelseledamot Helena Lennström mobil 073-6187834 mail helena@lennstrom.nu

Styrelseledamot Margareta Borg mobil 0708-651320 mail borg.mdotter@gmail.com 

Styrelseledamot Inger Lagerros mobil 070-7634164 mail
inger@lagerros.se